Poraďte mi
sk

Aktuality

Upravujeme čas, kedy sa na nás môžete obrátiť s vašimi požiadavkami

25.08.2016

Od 1.9. meníme čas, kedy sa s nami môžete spojiť s vašou otázkou. Konzultanti tu budú pre vás od 7:00 do 15:30. Rozhodne to ale neznamená, že Vás  v tom nechávame samých! Len vyplníme nevyužívaný čas hot-linky efektívnejšie.

KEDY A AKO S NAMI KOMUNIKOVAŤ?

Máte hneď tri možnosti spojenia sa s nami a každá je vhodná pre inú situáciu. Poďme si teda zhrnúť čo, kedy a ako urobiť.

Neviete si rady a potrebujete poradiť?

 • Môžete sa na nás obrátiť známym spôsobom a napísať váš problém pomocou služby „Zavolajte mi“, ktorú nájdete v sekcii „O programe“. My sa vám samozrejme obratom ozveme späť.
 • Alebo nám môžete priamo zatelefonovať na našu hot-linku! Konzultanti na linke vás vypočujú, uistia sa, že ste naladení na rovnakej vlne a všetko trpezlivo vysvetlia.
 • Ide do tuhého a toto jednoducho nepočká?
  Nastala situácia, ktorá vás úplne obmedzuje v používaní systému? Pokoj! Uvedomujeme si, že takéto veci nikto neplánuje a prichádzajú často v tej najmenej vhodnej chvíli.  PRE TIETO PRÍPADY SME TU PRE VÁS NONSTOP, VÍKEND, NE-VÍKEND, SVIATOK, NE-SVIATOK! Stačí, ak nám zanecháte odkaz na záznamníku hot-linky, alebo nám cez "Zavolajte mi" pošlete správu s vaším problémom.

TAKŽE ČO TO PRE VÁS V PRAXI ZNAMENÁ?

Môžete sa v pokoji venovať svojej práci! A pokiaľ narazíte na problém, je neustále na príjme konzultant, ktorý vám pomôže vyriešiť všetky problémy.

 

   
   
  Kontakt
  IRESOFT s.r.o.
  Copyright © IRESOFT s.r.o. 2002 - 2021
  Všetky práva vyhradené
   
  Cejl 62, 602 00 Brno,ČR
  Tel.: +420 543 215 460
  E-mail: info@iscygnus.sk
  Helpdesk, servis
  Tel.: +421 220 633 216
  E-mail: servis@iscygnus.sk
  ISO Certifikácie

  ISO 9001

  ISO 27001

  ISO 20000-1